FASHION LINKS

19:05


Na internetu je mnoho různých stránek o módě a kosmetice. Ty, které čtu nejčastěji, a které jsem si nejvíce v posledních měsících oblíbila naleznete v následujících řádcích. A jaké odkazy mi doporučíte Vy?
 1. ICONIQ módní časopis pro krásné a stylové ženy http://www.iconiq.cz/
 2. MÓDNÍ PEKLO časopis nejen o tom co nenosit, ale hlavně o tom co nosit http://www.modnipeklo.cz/
 3. HM Všem zajisté dobře známý módní řetězec http://www.hm.com/cz/
 4. POPSUGAR Nejnovější zprávy ze světa celebrit, fotky a videa ze slavných párty a mnoho dalších pikantností, jediný bulvár, který se dá číst :-) http://www.popsugar.com/
 5. PAŘÍŽSKÁ ULICE Vše o tom co na této nejslavnější české ulici najdete a veškeré aktuality z jejího dění http://www.parizskaulice.cz/
 6. RIMMEL http://www.rimmel.cz/

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Popsugar jsem neznala a je to super! Díky za tip! Né že bych byla nějaký bulvární závislák, ale někdy je potřeba vypnout :)))
  Тнє ∂ιαяу σƒ ριєяєттє on WordPress
  Тнє ∂ιαяу σƒ ριєяєттє on Facebook

  OdpovědětVymazat
 2. já se teda nejčastěji inspiruji na blocích (jak se skloňuje blog?), ale stránky HMka navštěvuju hrozně často:) nebo taky lookbook.nu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blogy jsou určitě nejlepší, taky je často pročítám :-)

   Vymazat
 3. modni peklo mám z týchto najradšej!

  OdpovědětVymazat
 4. to vypadá úžasně :) babička děla většinou takové koláče, které pečeme i my, ze stejného receptu, takžeto chutná podobně, ale babičky jsou babičky a vždycky budou péct líp :))

  OdpovědětVymazat
 5. Na módní peklo jsem dnes náhodou narazila při hledání obrázku na můj článek. Vypadají ty stránky velmi zajímavě. Na Rimmel stránky jsem kdysi velmi často chodila, ale již dávno mě to nebaví :-)
  Caatherine

  OdpovědětVymazat

Váš komentář je mi inspirací. Děkuji za každý váš názor

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe